Cookies
Na těchto webových stránkách se používají soubory cookies a další síťové identifikátory, které mohou obsahovat osobní údaje (např. jak procházíte naše stránky a jaký obsah vás zajímá). My a partneři máme k těmto údajům ve Vašem zařízení přístup nebo je ukládáme. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby a vyvíjet pro Vás a ostatní naše uživatele služby nové. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas. Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat na této stránce (vyvolejte znovu okno a nastavte své preference). V případě, že se rozhodnete souhlas neudělit či jej odvoláte, nebudeme Vám moci doručovat personalizovaný obsah.
Přihlášení  |  Registrace
Má objednávka
Pneumatiky za rozumné ceny.
Pneumatiky
Disky & Komplety
Obsah košíku:
- prázdný -
Pneumatiky Dunlop Dunlop SP Sport Fastresponse MO | 195 / 65 R 15 91 T letní
Dunlop SP Sport Fastresponse MO

Dunlop SP Sport Fastresponse MO195/65 R 15 91 T letní

Valivý odpor: C     Přilnavost na mokru: C     Vnější hlučnost: 69 dB    
dodavatel 5 ks
u Vás do pondělí 4.7.
1 487,- Kč
PopisFoto (4)EU štítek
Hodnocení:
2-
Chování na suchu
Chování na mokru
Pohodlí při jízdě
Hlučnost
Vzhled
Výdrž
10.000 - 15.000 [km]
Popis pneumatiky Dunlop SP Sport Fastresponse MO
Lepší kontakt s vozovkou + zdokonalená reakce na řízení = DUNLOP TOUCH TECHNOLOGY®
Vyzkoušejte si lepší kontakt s vozovkou a zdokonalenou reakci na řízení s novou pneumatikou Dunlop SP Sport FastResponse, nejnovějším produktem založeném na Dunlop Touch Technology ®.

SP Sport FastResponse – pneumatika s vynikající ovladatelností na suchých a mokrých površích, se skvělou rovnováhou při jízdě během zatáčení, vysokou odolností vůči aquaplaningu a vylepšenou přilnavostí, poskytuje výbornou reakci na řízení. Vylepšená technologie složení běhounové směsi zlepšuje ovladatelnost pneumatiky, zvyšuje kilometrový proběh, výkon na mokrých površích a snižuje valivý odpor.
spfastresponse

Výborná odezva řízení

Diky technologii "Dunlop Touch" poskytuje pneumatika přesnější řízení s dobrou odezvou pro řidiče. Dezén je optimalizován, aby poskytnul větší kontatní plochu s vozovkou a tím precizní řízení na suché i mokré vozovce. Těšné spojení ráfku pneumatiky a disku vozidla poskytuje výbornou odezvu na pokyny řízeni.
spfastresponse

Výborný výkon na mokré vozovce

Podélné drážky rychle a efektivně odvodňují kontaktní plochu pneumatiky a vozovky. Běhoun je vyroben ze směsi s vysokým poměrem Silicy, čímž je zvýšena přilnavost na mokré a kluzké vozovce.
spfastresponse

Precizní kontrola nad vozidlem

S lepší zpětnou vazbou umožňuje pneumatika rychlejší a přesnější řízení vozidla. Asymetrický dezén je vybaven pevnými krajními bloky, které poskytují pneumatice stabilitu při zatáčení. Pneumatika také rovnoměrně rozprostírá tlak, čímž poskytuje jemné přechody z přímé jízdy na jízdu zatáčkou.
spfastresponse

Nízká spotřeba a vysoká výdrž

Směs dezénu je navržena tak, aby snižovala ztráty energie a opotřebení. Tímto se sníží spotřeba paliva a prodlouží životnost pneumatik.

Vozidla továrně vybavena touto pneumatikou

spsportmaxxtt

Foto Dunlop SP Sport Fastresponse MO
Hodnocení Dunlop SP Sport Fastresponse MO
Diskuse Dunlop SP Sport Fastresponse MO
U pneumatiky není žádný příspěvek.
Pracovní dny (Po-Pá): 7:30 - 18:00 hod
+420 910 112 483
O2:
+420 725 770 511
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti:
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti
Dotazy týkající se objednávek:
Dotazy týkající se objednávek
Reklamace:
Reklamace
Stornování objednávek:
Stornování objednávek

výměna odkazů, výměna odkazů 2