Cookies
Na těchto webových stránkách se používají soubory cookies a další síťové identifikátory, které mohou obsahovat osobní údaje (např. jak procházíte naše stránky a jaký obsah vás zajímá). My a partneři máme k těmto údajům ve Vašem zařízení přístup nebo je ukládáme. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby a vyvíjet pro Vás a ostatní naše uživatele služby nové. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas. Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat na této stránce (vyvolejte znovu okno a nastavte své preference). V případě, že se rozhodnete souhlas neudělit či jej odvoláte, nebudeme Vám moci doručovat personalizovaný obsah.
Přihlášení  |  Registrace
Má objednávka
Pneumatiky za rozumné ceny.
Pneumatiky
Disky
Obsah košíku:
- prázdný -
Pneumatiky Milestone Milestone GreenSport | 175 / 65 R 14 82 H letní
Milestone GreenSport

Milestone GreenSport175/65 R 14 82 H letní

Valivý odpor: E     Přilnavost na mokru: B     Vnější hlučnost: 70 dB    
dodavatel > 8 ks
u Vás do středy 21.6.
977,- Kč
PopisFoto (1)EU štítek
Popis pneumatiky Milestone GreenSport
Milestone GreenSport mají moderní asymetrický dezén (vnější a vnitřní strana), který zajišťuje dokonalý odvod vody z dezénu. Zpěvněná ramenní oblast minimalizuje vznik pilovitého opotřebení (pilovité opotřebení je typické pro směrové dezény, vzniká při postupném opotřebovávání dezénu a způsobuje nepříjemný hluk při odvalování).

Pneumatiky Milestone jsou vyráběny v továrně Nankang. Nankang je největší taiwanský výrobce pneumatik, který má továrny na Taiwanu a v Číně. Výroba v kooperaci s Nankangem zajišťuje vysokou kvalitu provedení a použití kvalitních materiálů.

Pneumatiky doporučujeme všem řidičům, kteří od pneumatik v této cenové kategorii neočekávají excellentní výkony, ale hledají výborný poměr cena/výkon. Podle našeho názoru a zkušeností, pneumatiky Milestone GreenSport řadíme mezi jedny z nejlepších 'budget' pneumatik, kvalitativně bychom pneumatiky přirovnali k Nankang NS-2, s tím rozdílem, že GreenSport mají modernější asymetrický dezén, který (mimo jiné) mnohem lépe odvádí vodu.

Foto Milestone GreenSport
Pracovní dny (Po-Pá): 7:30 - 16:00 hod
+420 910 112 483
Mobilní telefon:
+420 725 770 511
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti:
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti
Dotazy týkající se objednávek:
Dotazy týkající se objednávek
Reklamace:
Reklamace
Stornování objednávek:
Stornování objednávek

výměna odkazů, výměna odkazů 2