Cookies
Na těchto webových stránkách se používají soubory cookies a další síťové identifikátory, které mohou obsahovat osobní údaje (např. jak procházíte naše stránky a jaký obsah vás zajímá). My a partneři máme k těmto údajům ve Vašem zařízení přístup nebo je ukládáme. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby a vyvíjet pro Vás a ostatní naše uživatele služby nové. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas. Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat na této stránce (vyvolejte znovu okno a nastavte své preference). V případě, že se rozhodnete souhlas neudělit či jej odvoláte, nebudeme Vám moci doručovat personalizovaný obsah.
Přihlášení  |  Registrace
Má objednávka
Pneumatiky za rozumné ceny.
Pneumatiky
Disky
Obsah košíku:
- prázdný -
Pneumatiky Fullrun Fullrun Frun-One | 165 / 65 R 13 77 T letní
Fullrun Frun-One

Fullrun Frun-One165/65 R 13 77 T letní

Valivý odpor: D     Přilnavost na mokru: C     Vnější hlučnost: 70 dB    
NEDOSTUPNÉ
momentálně bez termínu
0,- Kč
PopisFoto (3)EU štítek
Popis pneumatiky Fullrun Frun-One
Nová letní pneumatika určena pro osobní vozy. Pneumatika má označení M+S, jde ale o letní dezén. Označení M+S je na pneumatice uvedeno pro americký trh, na kterém nepanují tuhé zimy.

Fullrun patří mezi největší prodejce pneumatik v Číně, tuto pozici obhájil 9 let po sobě. Hlavní podíl na tomto úspěchu má nová továrna o rozloze 300.000 m2, která se specializuje na výrobu rozměrů 18“ - 34“ UHP pneumatik. Fullrun nabízí bezkonkurenční cenu na trhu, přičemž kvalita použitých materiálů a technické provedení odpovídá moderním standardům.

Foto Fullrun Frun-One
Pracovní dny (Po-Pá): 7:30 - 16:00 hod
+420 910 112 483
Mobilní telefon:
+420 725 770 511
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti:
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti
Dotazy týkající se objednávek:
Dotazy týkající se objednávek
Reklamace:
Reklamace
Stornování objednávek:
Stornování objednávek

výměna odkazů, výměna odkazů 2