Cookies
Na těchto webových stránkách se používají soubory cookies a další síťové identifikátory, které mohou obsahovat osobní údaje (např. jak procházíte naše stránky a jaký obsah vás zajímá). My a partneři máme k těmto údajům ve Vašem zařízení přístup nebo je ukládáme. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby a vyvíjet pro Vás a ostatní naše uživatele služby nové. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas. Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat na této stránce (vyvolejte znovu okno a nastavte své preference). V případě, že se rozhodnete souhlas neudělit či jej odvoláte, nebudeme Vám moci doručovat personalizovaný obsah.
Přihlášení  |  Registrace
Má objednávka
Pneumatiky za rozumné ceny.
Pneumatiky
Disky
Obsah košíku:
- prázdný -
Pneumatiky Daytona Daytona S500 (zimní celoprotektor) | 195 / 60 R 15 84 U zimní
Daytona S500 (zimní celoprotektor) (r.v. 2015)

Daytona S500 (zimní celoprotektor) (r.v. 2015)195/60 R 15 84 U zimní

NEDOSTUPNÉ
momentálně bez termínu
0,- Kč
PopisFoto (3)
Popis pneumatiky Daytona S500 (zimní celoprotektor) (r.v. 2015)
Zimní celoprotektorované pneumatiky vyráběné společností Radburg s plnou zárukou 2 let. Použitá gumová směs je od rakouské společnosti Kraiburg Austria, která je špičkou ve svém oboru. Většinu koster Radburg importuje ze Švýcarska, kde je číslem 1 v jejich sběru.
Radburg si zakládá na vstupní kontrole koster, protože ty tvoří základ protektoru. Neakceptuje pneumatiky jakkoliv poškozené, s defekty, nadměrně opotřebené, nebo staré. Každá kostra dostane na vstupu přidělěný čárový kód a teprve tehdy podstupuje náročnou vstupní kontrolu. U každé kostry je v systému evidován rozměr, výrobce, typ dezénu, rok výroby a defekty, pokud jsou nalezeny. Kostry o rozměrech R17, R18 a všechny dodávkové procházejí kontrolou přes rentgen, kde je až 30% koster eliminováno.
Celá výroba je řízena počítači. Radburg využívá speciální stroje pro nanášení gumové směsi na kostru s funkcí optimálního rozložení váhy. To zajišťuje minimalizaci házivosti. Každá pneumatika projde výstupní kontrolou, která se zaměřuje na vyvážení, házivost a optické vady.
Protektory Radburg patří mezi nejkvalitnější na trhu. Díky kvalitní gumové směsi nedochází ke steření po pár letech používání. Toto je typický problém levných protektorů, u kterých je již cca za rok používání možné vidět popraskané bočnice, odpadávání částí dezénu atd.

r.v. - rok výroby
Foto Daytona S500 (zimní celoprotektor) (r.v. 2015)
Pracovní dny (Po-Pá): 7:30 - 16:00 hod
+420 910 112 483
Mobilní telefon:
+420 725 770 511
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti:
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti
Dotazy týkající se objednávek:
Dotazy týkající se objednávek
Reklamace:
Reklamace
Stornování objednávek:
Stornování objednávek

výměna odkazů, výměna odkazů 2