Cookies
Na těchto webových stránkách se používají soubory cookies a další síťové identifikátory, které mohou obsahovat osobní údaje (např. jak procházíte naše stránky a jaký obsah vás zajímá). My a partneři máme k těmto údajům ve Vašem zařízení přístup nebo je ukládáme. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby a vyvíjet pro Vás a ostatní naše uživatele služby nové. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas. Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat na této stránce (vyvolejte znovu okno a nastavte své preference). V případě, že se rozhodnete souhlas neudělit či jej odvoláte, nebudeme Vám moci doručovat personalizovaný obsah.
UPOZORNĚNÍ: Ve dnech 4.7.2022 až 8.7.2022 bude e-shop a pneuservis v Novém Jičíně uzavřen. Dovolená. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení  |  Registrace
Má objednávka
Pneumatiky za rozumné ceny.
Pneumatiky
Disky & Komplety
Obsah košíku:
- prázdný -

Dunlop SP Sport 01A

Celkem příspěvků: 0
  Pneumatiky Dunlop SP Sport 01A nabízíme v následujících rozměrech
  Hodnocení pneumatik - přehled
Dunlop

Dunlop SP Sport 01A

Dunlop SP Sport 01A
Vysokorychlostní pneumatiky určené pro osobní vozidla. Symetrický dezén pneumatik je rozdělen do tří zón, čímž je dosaženo vyvážených jízdních vlastností a vysoké odolnosti proti aquaplaningu. Optimalizovaná směs, ze které je běhoun vyroben zaručuje výbornou ovladatelnost na suchém i mokrém povrchu a nízký valivý odpor, díky kterému dochází k úspoře paliva. Pneumatiky Dunlop Sport 01A ocení řidiči pro jejich bezpečnost, tichý provoz, dlouhou životnost a sportovní chování.
Pracovní dny (Po-Pá): 7:30 - 18:00 hod
+420 910 112 483
O2:
+420 725 770 511
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti:
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti
Dotazy týkající se objednávek:
Dotazy týkající se objednávek
Reklamace:
Reklamace
Stornování objednávek:
Stornování objednávek

výměna odkazů, výměna odkazů 2