Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku
Přihlášení  |  Registrace
Má objednávka
Pneumatiky za rozumné ceny.
Pneumatiky
Disky & Komplety
Obsah košíku:
- prázdný -

Nokian Z G2 ROF

Celkem příspěvků: 2
  Přidat zkušenosti s pneumatikou Nokian Z G2 ROF
  Pneumatiky Nokian Z G2 ROF nabízíme v následujících rozměrech
  Hodnocení pneumatik - přehled
Pitrs42
1-
Chování na suchu:
Chování na mokru:
Pohodlí při jízdě:
Hlučnost:
Vzhled:
Výdrž:
Momentálně najeto:
3000 [km]
Na automobilu:
Alfa Romeo GT 1.9 JTDm 125kW
Rozměr:
Styl jízdy:
mírný i agresivní
Jízda
město i dálnice
Předešlá pneumatika:
Bridgestone Potenza050A, Dunlop SP Max TT
Po této pneumatice si koupím:
jestli vydrí víc než Dunlop tak asi Nokian
Komentář:
Jezdil jsem na Michelin MXT, P6000, Bridgestone Potenza /skvělá na vodě/, 2x Dunlop SP, ale tohle je neskutečně nejtišší pneumatika, co jsem za 23 let ježdění měl. Není to moje parketa zajímat se o gumy, které jsou tišší a hlučnější, zajímá mne jak sedí na suchu a vodě a trošku i kolik vydrží, ale tohle se nedá opomenout. Mám sice pocit, že je měkoučká a při malém testnutí /1x zatím/ jsem byl o asi 10km/h pomalejší než na Dunlop SP, ovšem předek tentokrát seděl pevně ve stopě a jemně ujížděl jen zadek, což bylo na předešlých většinou naopak a to jsem jel pod plynem, kdy by mněl předek vlastně nedotáčet, nechápu... Zatím jsem je ale nějak zvlášť nerasoval. Ale předčily tyhle gumy moje očekávánína dálnici, kde v dost silném lijáku jsem nevěděl o nějakých kalužích nebo aquaplaningu, jel jsem 130-160km/h - klobouk dolů! Uvidím co budou při testnutí dělat na vodě v zatáčce...osobně očekávám kvalitu. Pokud vydrží víc jak 25 tis km asi je kupuji znova.
Pitrs42
1-
Chování na suchu:
Chování na mokru:
Pohodlí při jízdě:
Hlučnost:
Vzhled:
Výdrž:
Momentálně najeto:
3000 [km]
Na automobilu:
Alfa Romeo GT 1.9 JTDm 125kW
Rozměr:
225/45R17
Styl jízdy:
mírný i agresivní
Jízda
město i dálnice
Předešlá pneumatika:
Bridgestone Potenza 050A, Dunlop SP Max TT
Po této pneumatice si koupím:
jestli vydrží víc než Dunlop tak možná Nokian
Komentář:
Jezdil jsem na Michelin , P6000, Bridgestone Potenza /skvělá na vodě/, 2x Dunlop SP, ...ale tohle je neskutečně nejtišší pneumatika, co jsem za 23 let ježdění měl. Není to moje parketa zajímat se o pneu tišší a hlučnější, zajímá mne jak sedí na suchu a vodě a trochu i kolik vydrží, ale tohle ticho se nedá opomenout. Mám sice pocit, že je měkoučká /nejsou taková rázy do nápravy/ a při malém testnutí těchto pneu /1x zatím/ jsem byl o asi 10km/h pomalejší než na Dunlop SP. Ovšem přední náprava tentokrát seděla pevně ve stopě a jemně ujížděl jen zadek, což bylo na předešlých pneumatikách Bridgestone a Dunlop většinou naopak a to jsem jel pod plynem, kdy by mněl předek vlastně nedotáčet, nechápu... Zatím jsem je ale nějak zvlášť nerasoval. Co ale drží prim, jsou nevídaně skvělé tyhle gumy dálnici v silném lijáku, kdy jsem nevěděl o nějakých kalužích nebo aquaplaningu. Jel jsem 130-160km/h - hodně jistota! Uvidím co budou při testnutí dělat za deště v zatáčce...osobně očekávám kvalitu. Dunlop SP Sport max TT jsem měl na autě podruhé, jsou skvělé.Tyhle jsem chtěl zkusit . Pokud vydrží Nokiany víc jak 25 tis km a při dalších malých testech budou slušně držet, tak možná ano.
Nokian

Nokian Z G2 ROF

Nokian Z G2 ROF
Pneumatiky z koncernu Nokian určené pro osobní vozidla a pro vysoké rychlosti. Nejdůležitějšími vlastnostmi pneumatik vyvinutých Nokian Tyres je bezpečnost a ohleduplnost k životnímu prostředí, nejsou vyráběny z vysokoaromatických olejů. Pneumatiky mají výbornou ovladatelnost, rychlé reakce na pohyb volantu, vysokou odolnost proti opotřebení. Dobrá přilnavost na mokru, nízké riziko aquaplaningu. Dobré jízdní vlastnosti si pneumatiky zachovávají i při náhlých změnách teploty a na mokrém povrchu vozovky.
Pracovní dny (Po-Pá): 7:30 - 18:00 hod
+420 910 112 483
O2:
+420 725 770 511
T-Mobile:
+420 734 820 573
Vodafone:
+420 777 811 797
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti:
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti
Dotazy týkající se objednávek:
Dotazy týkající se objednávek
Reklamace:
Reklamace
Stornování objednávek:
Stornování objednávek

výměna odkazů, výměna odkazů 2