Cookies
Na těchto webových stránkách se používají soubory cookies a další síťové identifikátory, které mohou obsahovat osobní údaje (např. jak procházíte naše stránky a jaký obsah vás zajímá). My a partneři máme k těmto údajům ve Vašem zařízení přístup nebo je ukládáme. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby a vyvíjet pro Vás a ostatní naše uživatele služby nové. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas. Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat na této stránce (vyvolejte znovu okno a nastavte své preference). V případě, že se rozhodnete souhlas neudělit či jej odvoláte, nebudeme Vám moci doručovat personalizovaný obsah.
UPOZORNĚNÍ: Ve dnech 4.7.2022 až 8.7.2022 bude e-shop a pneuservis v Novém Jičíně uzavřen. Dovolená. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení  |  Registrace
Má objednávka
Pneumatiky za rozumné ceny.
Pneumatiky
Disky & Komplety
Obsah košíku:
- prázdný -

Continental SportContact 3 FR SSR

Celkem příspěvků: 1
  Pneumatiky Continental SportContact 3 FR SSR nabízíme v následujících rozměrech
  Hodnocení pneumatik - přehled
Pitrs 48
1
Chování na suchu:
Chování na mokru:
Pohodlí při jízdě:
Hlučnost:
Vzhled:
Výdrž:
Momentálně najeto:
35000 [km]
Na automobilu:
Alfa Romeo Giluietta 1.4T 170HP
Rozměr:
225/45R17
Styl jízdy:
mírný i agresivní
Jízda
město i dálnice
Předešlá pneumatika:
Bridgestone, Dunlop SportM TT,Goodyear,Pirelli Cinturato.......
Po této pneumatice si koupím:
Nevím, stejnou nebo Nexen 8000 na zkoušku
Komentář:
Odzkoušel jsem už kde co, Bridgestone 050A byly super na mokru,ale pak se přenášely při ojetí rázy, Dunlop Sportmax TT jsemměl 2x, Pirellky hodně dobře seděly,ale nikdy mi gumy nevydržely víc jak 25-28 tis, je fakt, že to bylo na AR GT JTDm 1,9 170HP, kde kroutící moment 350Nm udělá při rozjezdech po čase to, co asi občasné gumování u slabších benzínů. Ale ještě jsem neměl pneu, které šlo na 35 tis km. Jsou sjeté na značku /1mm/,ale pořád drží neskutečně i na mokru, což nechápu. Necítím, žádné přenášení rázů do přední nápravy. Vzadu je nejméně 6 mm. Samo na vodě je bohužel aquaplaning svinsky... Ale váhám jestli znova nebo testnout vychválené Nexeny 8000
Continental

Continental SportContact 3 FR SSR

Continental SportContact 3 FR SSR
Letní sportovní vysokorychlostní nízkoprofilová pneumatika s asymetrickým dezénem a atraktivním vzhledem. Oproti jejímu předchůdci SportContact 2 zde byla vylepšena odolnost vůči aquaplaningu a zkrácená brzdná dráha na suché i mokré vozovce. Vyniká unikátními jízdními vlastnostmi a směrovou stabilitou i při vysokých rychlostech.
Pracovní dny (Po-Pá): 7:30 - 18:00 hod
+420 910 112 483
O2:
+420 725 770 511
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti:
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti
Dotazy týkající se objednávek:
Dotazy týkající se objednávek
Reklamace:
Reklamace
Stornování objednávek:
Stornování objednávek

výměna odkazů, výměna odkazů 2