Cookies
Na těchto webových stránkách se používají soubory cookies a další síťové identifikátory, které mohou obsahovat osobní údaje (např. jak procházíte naše stránky a jaký obsah vás zajímá). My a partneři máme k těmto údajům ve Vašem zařízení přístup nebo je ukládáme. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby a vyvíjet pro Vás a ostatní naše uživatele služby nové. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas. Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat na této stránce (vyvolejte znovu okno a nastavte své preference). V případě, že se rozhodnete souhlas neudělit či jej odvoláte, nebudeme Vám moci doručovat personalizovaný obsah.
Přihlášení  |  Registrace
Má objednávka
Pneumatiky za rozumné ceny.
Pneumatiky
Disky & Komplety
Obsah košíku:
- prázdný -

Firestone Winterhawk 3

Celkem příspěvků: 2
  Pneumatiky Firestone Winterhawk 3 nabízíme v následujících rozměrech
  Hodnocení pneumatik - přehled
Stc
2
Chování na suchu:
Chování na mokru:
Chování na sněhu:
Chování na ledě:
Pohodlí při jízdě:
Hlučnost:
Vzhled:
Výdrž:
Momentálně najeto:
12000 [km]
Na automobilu:
Xsara Picasso
Rozměr:
185/65R15
Styl jízdy:
mírný i agresivní
Jízda
terén, město i dálnice
Předešlá pneumatika:
Michelin Alpin
Po této pneumatice si koupím:
nevím
Komentář:
Není to špatná pneu, oproti Michelinu samozřejmně ztrácí, na tu má jen málokterá pneu, ale jinak poměr kvality a ceny je dobrý.
Lukáš
2-
Chování na suchu:
Chování na mokru:
Chování na sněhu:
Chování na ledě:
Pohodlí při jízdě:
Hlučnost:
Vzhled:
Výdrž:
Momentálně najeto:
cca 5000 km [km]
Na automobilu:
Opel Astra G
Rozměr:
Styl jízdy:
mírný i agresivní
Jízda
terén i město
Předešlá pneumatika:
Kleber krisalp HP
Po této pneumatice si koupím:
Michelin A4, nebo Goodyear Ultra Grip
Komentář:
Bydlím na kopci kde zrovna nevede pěkná cesta a v prudkém kopci má prudkou zátočinou a ne vždy v zimě je cesta dobře udržovaná. 15 let na ní jezdím s pneumatikama, Obnova Brno protektor, dále Kleber Krisalp HP, za těch 15 let se mě nestalo abych kopec nevyjel až po zakoupení těchto Firestounů. Napadl sníh, byl uježděný a všichni ostatní vyjeli jen já s pneumatikama které měli v testech nadprůměrné hodnocení jsem musel čekat dole pod kopcem, obsolutně se nechytaly, Kleber byl v testech podprůměr. Ještě jsem vyskoušel jízdu na prázdném parkovišti kde sníh nebyl uježděný, nejel jsem moc rychle a zatočil volantem. Bylo cítit, že gumy nedrželi tak dobře stopu jako moje předešlé gumy. Když napadl sníh, nikdy jsem neměl větší obavy vyjet s autem. S těma to Firestounama Winterhawk 3 mám strach. Jelikož si nemůžu dovolit kolísavou kvalitu výrobce kvůli našemu kopci, budu nucen přejít na Michelin A4 apd.
Firestone

Firestone Winterhawk 3

Firestone Winterhawk 3
Zimní směrová pneumatika Winterhawk 3 přináší obrovské zlepšení v oblasti výkonu, bezpečnosti a trvanlivosti. Přednosti: - bezpečnější, stabilnější výkon na rozbředlém sněhu - spolehlivá přilnavost na mokré vozovce - odolnost vůči opotřebení a dlouhá životnost Firestone je americká značka pneumatik, která od roku 1988 spadá do japonského koncernu Bridgestone.
Pracovní dny (Po-Pá): 7:30 - 16:00 hod
+420 910 112 483
O2:
+420 725 770 511
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti:
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti
Dotazy týkající se objednávek:
Dotazy týkající se objednávek
Reklamace:
Reklamace
Stornování objednávek:
Stornování objednávek

výměna odkazů, výměna odkazů 2