Cookies
Na těchto webových stránkách se používají soubory cookies a další síťové identifikátory, které mohou obsahovat osobní údaje (např. jak procházíte naše stránky a jaký obsah vás zajímá). My a partneři máme k těmto údajům ve Vašem zařízení přístup nebo je ukládáme. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby a vyvíjet pro Vás a ostatní naše uživatele služby nové. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas. Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat na této stránce (vyvolejte znovu okno a nastavte své preference). V případě, že se rozhodnete souhlas neudělit či jej odvoláte, nebudeme Vám moci doručovat personalizovaný obsah.
Přihlášení  |  Registrace
Má objednávka
Pneumatiky za rozumné ceny.
Pneumatiky
Disky & Komplety
Obsah košíku:
- prázdný -

Apollo Alnac 4G

Celkem příspěvků: 1
  Pneumatiky Apollo Alnac 4G nabízíme v následujících rozměrech
  Hodnocení pneumatik - přehled
Ihatetv
1-
Chování na suchu:
Chování na mokru:
Pohodlí při jízdě:
Hlučnost:
Vzhled:
Výdrž:
Momentálně najeto:
6000 [km]
Na automobilu:
Ford Mondeo III 1.8 SCi
Rozměr:
205/55R16
Styl jízdy:
mírný i agresivní
Jízda
město i dálnice
Předešlá pneumatika:
Bridgestone Turanza ER300
Po této pneumatice si koupím:
Apollo Alnac 4G
Komentář:
Upřímně jsem chtěl ušetřit, ale gumy mne mile překvapily. V čem jsou opravdu luxusní je hlučnost na betonovém povrchu dálnice - je to takové tlumené ševelení, radio mám puštěné šeptem. Oproti turanzám v tomto ohledu neskutečné zlepšení, nedá se ani vyjádřit. Gumy jsou ve všech ohledech komfortní, možná trochu na úkor "sportovnosti". Na sportovní jízdu rozhodně nejsou, sice drží, ale odezva je měkčí. Na mokru bezpečné. Výdrž si netroufnu hodnotit. Na zadních kolech měly ještě po 1000km gumové nitky z výroby. Vliv na spotřebu neumím zhodnotit, spíše bych řekl, že pozitivní, ale může to být pohodlnějším způsobem jízdy, ke kterému lákají.
Apollo

Apollo Alnac 4G

Apollo Alnac 4G
Apollo Tyres Ltd je přední indický výrobce, který v roce 2009 koupil nizozemského výrobce Vredestein. Toto spojení se projevilo v následném vývoji, díky tomu jsou si některé nově vyvíjené dezény podobné (Apollo Alnac 4G/Vredestein Sportrac5, Apollo Aspire 4G/Vredestein Ultrac Vorti). V roce 2012 činil obrat firmy 2,5 miliardy amerických dolarů a celkový počet zaměstnanců dosahoval cca 16000. Pneumatika Apollo Alnac 4G je navržena pro výkonné sportovní vozidla Přednosti: - tichá a pohodlná jízda - dlouhá životnost - vynikající ovladatelnost na suché vozovce - výborná přilnavost a stabilita na mokré vozovce - vynikající odezva řízení
Pracovní dny (Po-Pá): 7:30 - 16:00 hod
+420 910 112 483
O2:
+420 725 770 511
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti:
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti
Dotazy týkající se objednávek:
Dotazy týkající se objednávek
Reklamace:
Reklamace
Stornování objednávek:
Stornování objednávek

výměna odkazů, výměna odkazů 2