Cookies
Na těchto webových stránkách se používají soubory cookies a další síťové identifikátory, které mohou obsahovat osobní údaje (např. jak procházíte naše stránky a jaký obsah vás zajímá). My a partneři máme k těmto údajům ve Vašem zařízení přístup nebo je ukládáme. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby a vyvíjet pro Vás a ostatní naše uživatele služby nové. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas. Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat na této stránce (vyvolejte znovu okno a nastavte své preference). V případě, že se rozhodnete souhlas neudělit či jej odvoláte, nebudeme Vám moci doručovat personalizovaný obsah.
UPOZORNĚNÍ: Ve dnech 4.7.2022 až 8.7.2022 bude e-shop a pneuservis v Novém Jičíně uzavřen. Dovolená. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení  |  Registrace
Má objednávka
Pneumatiky za rozumné ceny.
Pneumatiky
Disky & Komplety
Obsah košíku:
- prázdný -

Dunlop SP Sport Maxx RT V1 MFS

Celkem příspěvků: 1
  Pneumatiky Dunlop SP Sport Maxx RT V1 MFS nabízíme v následujících rozměrech
  Hodnocení pneumatik - přehled
Pavel
1
Chování na suchu:
Chování na mokru:
Pohodlí při jízdě:
Hlučnost:
Vzhled:
Výdrž:
Momentálně najeto:
6000 [km]
Na automobilu:
BMW E46 Touring 320D
Rozměr:
225/45R17
Styl jízdy:
agresivní
Jízda
město i dálnice
Komentář:
Požadavkem na tyto pneu byla nízká hlučnost protože předchozí pneu byly dosti hlučné. Během jízdy o pneu nevím. Jejich hlučnost je minimální. Na suchu i mokru drží. Nejsem sice závodník, ale cestování si užívám a v některých zatáčkách je nešetřím proto trochu ubývají. Při náhlém brzdění se na ně dá spolehnout i na mokru. Za mě
Dunlop

Dunlop SP Sport Maxx RT V1 MFS

Dunlop SP Sport Maxx RT V1 MFS
Novinka roku 2012. SP Sport Maxx RT (Racing Technology) - název mluví za vše. Sportovní pneumatika na které budou z prvovýroby vyjíždět vozy jako Audi, Maserati, Mini, BMW, Jaguar a Mercedes AMG. Označení V1 udává změnu parametrů pneumatiky jako je spotřeba paliva nebo hlučnost.
Pracovní dny (Po-Pá): 7:30 - 18:00 hod
+420 910 112 483
O2:
+420 725 770 511
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti:
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti
Dotazy týkající se objednávek:
Dotazy týkající se objednávek
Reklamace:
Reklamace
Stornování objednávek:
Stornování objednávek

výměna odkazů, výměna odkazů 2