Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku
Přihlášení  |  Registrace
Má objednávka
Pneumatiky za rozumné ceny.
Pneumatiky
Disky & Komplety
Obsah košíku:
- prázdný -

Nexen Winguard SUV

Celkem příspěvků: 2
  Přidat zkušenosti s pneumatikou Nexen Winguard SUV
  Pneumatiky Nexen Winguard SUV nabízíme v následujících rozměrech
  Hodnocení pneumatik - přehled
Martis
2+
Chování na suchu:
Chování na mokru:
Chování na sněhu:
Chování na ledě:
Pohodlí při jízdě:
Hlučnost:
Vzhled:
Výdrž:
Momentálně najeto:
1000 [km]
Na automobilu:
Dacia Duster 4x4
Rozměr:
215/65R16
Styl jízdy:
mírný
Jízda
terén, město i dálnice
Předešlá pneumatika:
Barum Polaris 1
Po této pneumatice si koupím:
Klidně opět Nexen
Komentář:
Tyto pneu jsem obul komplet na nového Dacia Dustera 4x4 a zatím musím řici, že jsou překvapivě vzhledem ke vzorku tiché. Lehce se zvýšila spotřeba - zhruba o 0,5 l/100km zřejmě vzhledem k vyššímu valivému odporu (měřeno oproti letnímu vzorku) a zatím ježděno podzimní počasí - tedy jen mokro a sucho kolem 5°C. Na suchu sedí perfektně, na mokru je to tak běžný průměr. Vodu odvádí dobře. Sníh a led zatím nebyl, takže to sem dám dodatečně až nasneží. Jezdím s rodínou lyžovat, takže se velmi rychle uvidí.Jinak se mi zdá, že mají opravdu trochu měkčí bok oproti jiným gumám, jak zde již kdosi psal, takže se zdá, že se pneu do strany více vyboulí v místě dosedu na vozovku. Ale trakčně to nevadí a nějaké sjíždění nepozoruji. Tak jsem vyzkoušel drifty na sněhu a utrhnout se to dá jen na pohon předních kol. Pokud je to 4x4 tak se zadek utrhnout na sněhu prakticky nedá. Ve sněhu flekují při brždění pneu okamžitě aniž by bylo potřeba sepnutí ABS. Neproklouznou. ABS sepne jen při prudkém brždění na ledovém podkladu. Na ledu jsou pneu slabší. Jel jsem ale s nimi po ledové krustě se zamrzlým štěrkem ca. 20 km a projel jsem to bez problémů. Ale se skutečně opatrnou jízdou a na pohon 4x4. Ale na skutečném ledu byste museli mít prostě gumy s hřeby. Na ledu je jednoduše potřeba jet nanejvýš opatrně vždy. Ale s těmito pneu se to zvládnout dá. V hluboké břečce a při pohonu 4x4 drží velmi slušně. Občas lehce stranově uskočí pár cm ale nic závažného. Takže asi tak. Za tu cenu, myslím, opravdu velmi solidní zimní SUV pneu.
Martis
2+
Chování na suchu:
Chování na mokru:
Chování na sněhu:
Chování na ledě:
Pohodlí při jízdě:
Hlučnost:
Vzhled:
Výdrž:
Momentálně najeto:
1000 [km]
Na automobilu:
Dacia Duster 4x4
Rozměr:
215/65R16
Styl jízdy:
mírný
Jízda
terén, město i dálnice
Předešlá pneumatika:
Barum Polaris 1
Po této pneumatice si koupím:
Klidně opět Nexen
Komentář:
Tyto pneu jsem obul komplet na nového Dacia Dustera 4x4 a zatím musím řici, že jsou překvapivě - vzhledem ke vzorku - tiché. Lehce se zvýšila spotřeba - zhruba o 0,5 l/100km zřejmě z důvodu vyššího valivého odporu (měřeno oproti letnímu vzorku) a zatím ježděno podzimní počasí - tedy jen mokro a sucho kolem 5°C. Na suchu sedí perfektně, na mokru je to tak běžný průměr. Vodu odvádí dobře. Sníh a led zatím nebyl, takže to sem dám dodatečně, až nasneží. Jezdím s rodinou lyžovat, takže se velmi rychle uvidí.Jinak se mi zdá, že mají trochu měkčí bok oproti jiným gumám, takže to vypadá, že se pneu do strany více vyboulí v místě dosedu na vozovku. Ale trakčně to nevadí a nějaké sjíždění nepozoruji. Tak jsem vyzkoušel drifty na sněhu a utrhnout se to dá jen na pohon předních kol. Pokud je to 4x4 tak se zadek utrhnout na sněhu prakticky nedá. Ve sněhu flekují při brždění pneu okamžitě aniž by bylo potřeba sepnutí ABS. Neproklouznou. ABS sepne jen při prudkém brždění na ledovém podkladu. Na ledu jsou pneu slabší. Jel jsem ale s nimi po ledové krustě se zamrzlým štěrkem ca. 20 km a projel jsem to bez problémů. Ale se skutečně opatrnou jízdou a na pohon 4x4. Ale na skutečném ledu byste museli mít prostě gumy s hřeby. Na ledu je jednoduše potřeba jet nanejvýš opatrně vždy. Ale s těmito pneu se to zvládnout dá. V hluboké břečce a při pohonu 4x4 drží velmi slušně. Občas lehce stranově uskočí pár cm ale nic závažného. Takže asi tak. Za tu cenu, myslím, opravdu velmi solidní zimní SUV pneu.
Nexen

Nexen Winguard SUV

Nexen Winguard SUV
Jihokorejská společnost Nexen Tire patří mezi nejvýznamnější světové výrobce pneumatik. Je průkopníkem v oblasti využívání nejmodernějších technologií a inovativních výrobních postupů. V průmyslové zóně nedaleko Žatce v nejbližší době vznikne nový výrobní závod. Plánovaná roční výrobní kapacita dosáhne ve finální fázi 12 milionů pneumatik.
Pracovní dny (Po-Pá): 7:30 - 18:00 hod
+420 910 112 483
O2:
+420 725 770 511
T-Mobile:
+420 734 820 573
Vodafone:
+420 777 811 797
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti:
Obecné dotazy, zjišťování dostupnosti
Dotazy týkající se objednávek:
Dotazy týkající se objednávek
Reklamace:
Reklamace
Stornování objednávek:
Stornování objednávek

výměna odkazů, výměna odkazů 2